« Rujan 2017 »

Autor: Irina Kosanović, 15. 4. 2016.

Od 15. do 18.03. u Primoštenu je održano još jedno državno natjecanje u informatici – računalstvu pod nazivom Infokup 2016.

Ukupno 1.174 učenika srednjih škola u kategoriji Osnove Informatike  krenulo je na školskim i županijskim razinama u borbu za poziv na državno natjecanje.

Mentor - Irina Kosanović, prof.

Nakon pokazanog znanja, samo 27 najboljih učenika dobilo je poziv za sudjelovanje na državnom natjecanju u Primoštenu, Hotel Zora.

Čast da zastupa našu školu imao je učenik Deni Zubin (2.g) s mentoricom prof. Irinom Kosanović, koji je u kategoriji Osnove Informatike osvojio izvrsno 4. mjesto (od ukupno 378 učenika gimnazijskog usmjerenja).