« Ožujak 2024 »

Osvrt na natjecanja u školskoj 2015./16. godini
Autor: Irina Kosanović, 24. 3. 2016.

Kao svake, tako su i ove školske godine, naši učenici sudjelovali na raznim natjecanjima. U ovom trenutku, realizirana su sva školska natjecanja, a u tijeku je realizacija županijskih natjecanja po pojedinim područjima.

Osvrt na natjecanja u školskoj 2015./16. godini

Kao svake, tako su i ove školske godine, naši učenici sudjelovali na raznim natjecanjima. U ovom trenutku, na dan 2. ožujka 2016.g., realizirana su sva školska natjecanja, a u tijeku je realizacija županijskih natjecanja po pojedinim područjima.

Djelatnici škole raduju se uspjesima naših učenika. Naime, iako još nisu dovršena sva županijska natjecanja, na koja su naši učenici pozvani, evidentno je da je ova školska godina posebna po sljedećem:

• 1 učenik, Deni Zubin, sudjelovat će na državnom natjecanju iz osnova informatike,
  • 10 učenika i nogometna ekipa, sa svojih 14 članova, pozvani su na Županijska natjecanja, što je daleko veći broj u odnosu na protekle godine,
  • 3 učenika debatnog kluba direktno će sudjelovati na Međužupanijskom natjecanju u Rijeci.

U ovom trenutku pohvaljujemo sve učenike, koji su iskazali želju i volju sudjelovati na natjecanjima, a posebno ističemo one koji su svojim uspjehom zavrijedili sudjelovanje na županijskim razinama:

• Eric Andreas Vivoda, 4.g. – fizika
  • Deni Zubin, 2.g. – engleski jezik, informatika-INFOKUP 2016. i matematika – izvrsno 2. mjesto te osigurano sudjelovanje na Državnom natjecanju
  • Ela Pahor, 2.g. – engleski jezik
  • Dominik Vivoda, 2.g. – geografija i informatika-INFOKUP 2016.
  • Anamarija Guzijan, 2.g. – geografija i debata
  • Alisa Fabris, 4.g. – hrvatski jezik
  • Michele Benčić, 4.g. – talijanski jezik
  • Darwin Beletić, 4.g. – talijanski jezik
  • Erik Uran, 4.g. – kemija i debata
  • Valentina Dujanić, 2.g. – povijest
  • 3.g razred kao kreatori Školskog lista Zalet

Nogometna ekipa SŠ Buzet: Ivan Bazina, Ervin Muminović, Petar Tomišić, Karlo Zlatić, Amel Ibrahimović, Paolo Majcan, Andrea Labinjan, Luka Petković, Dominik Vivoda, Elvis Marinac, Nedim Mešić i Dani Šestan.

Također, pohvaljujemo trud i volju debatne ekipe Srednje škole Buzet, koja će sudjelovati na međužupanijskom natjecanju u debati:  Erik Uran, Dea Belasić i Anamarija Guzijan, te kao rezerva učenica Borna Greblo iz Pazinskog kolegija, koje sve priprema i vodi profesorica Jasminka Miletić.

Pohvale idu i eko-ekipi škole u sastavu: Martina Sirotić, Dominik Vivoda, Petar Ribarić i Karlo Nežić, koji će sudjelovat će direktno na državnoj svehrvatskom Eko kvizu „Lijepa naša“ krajem travnja. Eko-ekipu priprema i vodi prof. Božo Tolušić.

Budući su natjecanja u tijeku, radujemo se svakom novom uspjehu naših učenika, mada smo zahvalni i za ovo što su do sada pokazali.

Sretno, do nekog kompletnijeg izvješća, kada završe sva natjecanja.

Stručni suradnik psiholog:

Dubravka Ujčić Lukšić