« Srpanj 2017 »

ODLAZAK 1. GRUPE U KOPAR (PROGRAM ERASMUS+)

Svi smo bili jako uzbuđeni u iščekivanju dana kad ćemo ispratiti naše učenike na prvu mobilnost u sklopu projekta CAD-CAM Technologies.

Toga je jutra, 7. prosinca 2015., ispred naše Škole bilo jako veselo.

Sedam učenika 1. b razreda i sedam učenika 2. b razreda u pratnji profesora Mirijana Ritoše i Damira Blaževića veselo nam je mahalo iz autobusa.

Nakon dolaska u Kopar, prijave u hotel i riječi dobrodošlice profesorice Simone Paulič, voditeljice projekta za Srednju tehnišku šolu Koper, učenici i profesori krenuli su u tvornicu Hidria.

razgledali Pokrajinski muzej Koper,

a nakon ručka otišli u STŠ Koper na praktičnu nastavu. Ovaj tjedan radit će u programu SolidWorks uz mentora prof. Aleksandra Đorovića.