Emisija „Ni da ni ne“
Autor: Irina Kosanović, 10. 7. 2015.

EMISIJA „NI DA NI NE“

Emisija „Ni da ni ne“ aktivno surađuje s Hrvatskim debatnim društvom. Učenici naše škole sudjelovali su u njihovoj emisiji prije dvije godine na temu Sapunice treba zabraniti na HRT. Ove su nastavne godine, urednici emisije poslali zamolbu da se aktivno uključimo u širu društvenu zajednicu i da također predstavimo našu školu kroz kratak filim koji će se prikazivati na njihovim mrežnim stranicama. Spiritus movens odnosno idejni kreator filma bila je učenica drugog razreda gimnazije. Uz nju su u filmu aktivno glumile i sudjelovale učenice Leana Vratović, Jelizaveta Sulimanec, Ela Mandalenić, Antonela Buterin, Dea Belasić također učenice drugog razreda gimnazije te kao snimatelj Tin Majcan, učenik drugog razreda tehničara s primijenjenim računalstvom.

Film je na šaljiv i zanimljiv način predstavio našu Školu, dopuštajući našim učenicima maksimalnu slobodu i kreativnost. (Snimalo se kroz mjesec listopad i studeni.)

Voditelj: Jasminka Miletić, prof.